OPAKOWANIA FOLIOWE

FOLIE ROZCIĄGLIWE

Folia spożywcza PE
Ta wysoko przezroczysta i rozciągliwa folia ma zastosowanie przede wszystkim do krótkotrwałego pakowania wszelkich artykułów spożywczych w gospodarstwach domowych, czy też w sklepach.
Zabezpiecza produkt przed wysychaniem i zanieczyszczeniem.
Dostępna w różnych długościach.

Folia rozciągliwa PVC
Najodpowiedniejsza folia do pakowania świeżej żywności. Wykorzystywana do pakowania ręcznego oraz z użyciem w pełni automatycznych maszyn. Szczelnie owinięte w nią produkty dłużej zachowują świeżość. Nazywana często „folią oddychającą” – zapobiega zaparowaniu zapakowanych w nią produktów a co za tym idzie przedłuża ich okres przydatności do spożycia. Dzięki wysokiej przezroczystości wspaniale eksponuje owinięty w nią asortyment.

 

FOLIE TERMOKURCZLIWE

Folia poliolefina
Wysokiej jakości folia termokurczliwa. Doskonale nadaje się do pakowania produktów zarówno przemysłowych jak i spożywczych. Z uwagi na wysoką przezroczystość i połysk pozwala uzyskać doskonałą prezentację pakowanego asortymentu także o nieregularnych kształtach. Folia poliolefina jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne. Charakteryzuje ją także wysoka odporność na niskie temperatury, dlatego z powodzeniem może być stosowana do pakowania mrożonek.
W ofercie dostępna także folia poliolefina z nadrukiem.

Folia termokurczliwa PVC
Folia ta charakteryzuje się niską temperaturą zgrzewania oraz dużą wytrzymałością na zrywanie. Doskonale się obkurcza nadając towarom połysk, przez co podnosi estetyczny wygląd pakowanych produktów. Szczególne ma to znaczenie w prezentowanych bombonierkach, pudełkach z ciastkami, artykułami papierniczymi czy zabawkami.
Folie występują standardowo w postaci półrękawka.

Folia barierowa
Folie barierowe służą do pakowania żywności w próżni, jak również w atmosferze zmodyfikowanej (MAP).
Dzięki zastąpieniu powietrza w opakowaniu mieszanką gazów, można zupełnie zredukować rozwój mikroorganizmów w opakowaniu, a tym samym zapewnić dłuższą świeżość produktów.

 

FOLIE PRZEMYSŁOWE TYPU STRETCH
Folie te używane są przede wszystkim do pakowania i zabezpieczania produktów, począwszy od ładunków zbiorczych na paletach, po przedmioty jednostkowe o dużych gabaretach.

 

FOLIE ALUMINIOWE
Folia aluminiowa sprawdza się idealnie do pieczenia, smażenia i grillowania. Doskonale nadaje się do pakowania mięs, ryb, owoców. Folia ta zapobiega przenikaniu zapachów, pozwala dłużej zachować świeżość, smak i aromat przechowywanych produktów.

Worki foliowe HDPE

Worki foliowe HDPE to jednorazowe woreczki z cienkiej folii służące do pakowania artykułów spożywczych jak i przemysłowych.
W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment worków foliowych HDPE, dostępnych w wielu rozmiarach i grubościach.

Worki foliowe CPP

Worki wykonane z wysokiej jakości folii polipropylenowej typu PP CAST. Charakteryzują się wysoką przejrzystością i optymalną przepuszczalnością pary wodnej. Worki te najchętniej wykorzystywane są do pakowania chleba.
W naszej ofercie znajdują się także worki z mikroperforacją (dodatkowymi otworami do wentylacji).

Worki foliowe OPP

Worki foliowe typu klockowego, wykonane z folii polipropylenowej OPP, o bardzo wysokiej przezroczystości i wysokich walorach estetycznych.
Doskonale eksponują pakowany asortyment, mogą być wykorzystywane do pakowania bułki tartej, bądź do pakowania wyrobów cukierniczych.

Worki próżniowe barierowe

Worki do próżniowego pakowania żywności o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, pozwalają na szczelne zabezpieczenie pakowanych produktów przed destrukcyjnym wpływem bakterii tlenowych oraz czynników zewnętrznych takich jak wysuszenie, nadmierna wilgotność, przenikanie zapachów. Dzięki tym workom zapakowany produkt parokrotnie wydłuża swoją świeżość.

Worki LDPE

Worki z grubej folii LDPE (polietylen). Doskonale sprawdzają się w pakowaniu wszelkich towarów, zarówno spożywczych jak i przemysłowych, dając zabezpieczenie przed wilgocią, zabrudzeniami i drobnymi uszkodzeniami.

Worki na odpady

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment worków na śmieci z cienkiej folii HDPE jak i grube i wytrzymałe worki z folii LDPE.
Worki dostępne są w różnych kolorach i pojemnościach.

Reklamówki HDPE

Reklamówki z cienkiej folii HDPE to praktyczne i poręczne opakowanie znajdujące zastosowanie w niemal każdej branży.
Nasza oferta obejmuje szeroką gamę rozmiarów i kolorów, w tym także reklamówki z nadrukiem ekologicznym a także reklamówki na rolce.

 

Reklamówki LDPE

Nasza oferta zawiera także reklamówki wykonane z grubej folii LDPE z atrakcyjnymi i okolicznościowymi nadrukami. Charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu nadają się do wielokrotnego użytku.

Rękawice foliowe HDPE

Rękawice higieniczne oburęczne wykonane z folii HDPE. Blokowane na tekturowej zawieszce po 100 szt. Otwór typu „euro” na tekturce, ułatwiający ekspozycję towaru.
Rękawice HDPE posiadają atest PZH dopuszczające je do kontaktu z żywnością.
Z powodzeniem wykorzystywane są w gastronomii i w handlu towarami spożywczymi. Ponadto są one stosowane na stacjach benzynowych, w salonach kosmetycznych i w gospodarstwie domowym.

Fartuchy foliowe

Fartuchy jednorazowe z folii mają bardzo szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu spożywczego ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu mięsnego.

Kitel jednorazowy

Czepki