DRUKARKI I ZNAKOWANIE TOWARÓW

DRUKARKI SATO

 

Drukarki termiczne i termotransferowe firmy SATO to gwarancja niezawodności i wydajności, które pozwolą na zbudowanie kompletnego systemu oznaczania produktów.

Oferta skrojona na miarę potrzeb – od drukarek biurkowych po drukarki przemysłowe.

ETYKIETY TERMICZNE I TERMOTRANSFEROWE

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment różnych rozmiarów i kształtów etykiet termicznych oraz termotransferowych.

ETYKIETY TERMOTRANSFEROWE

są najpopularniejszymi wśród etykiet papierowych. Zadruk wykonywany za pomocą taśm barwiących, nazywanych kalkami lub ribbonami.

ETYKIETY TERMICZNE

wykonane są ze specjalnego termoczułego papieru. Zadruk etykiety odbywa się pod wpływem wydzielanego przez głowicę termiczną ciepła, przy wykorzystaniu wag i drukarek termicznych, nie ma konieczności stosowania żadnych barwników (tonerów, tuszów czy taśm). Produkcja etykiet termicznych jest szybka, prosta i tania. Papier termoczuły ulega szybko żółknięciu, a druk termiczny blaknie. Dlatego etykiety termiczne stosowane są do znakowania towarów o krótkim terminie przydatności.

TAŚMY DO METKOWNIC

 

Taśmy do metkownic są uniwersalnym rozwiązaniem do szybkiego oznaczania produktów informacjami. W naszej ofercie posiadamy najpopularniejsze typy etykiet w wielu rozmiarach i kolorach.

-Taśmy do metkownic jednorzędowych:

-Taśmy do metkownic dwurzędowych:

-Taśmy do metkownic trzyrzędowych:

-Pozostałe taśmy:

ETYKIETY CENOWE

 

Etykiety cenowe są doskonałymi i bardzo estetycznymi produktami, które służą do oznaczania cen w ladach chłodniczych, na półkach sklepowych czy też bezpośrednio na konkretnych towarach. Etykiety cenowe mieszczące się w naszej bogatej ofercie są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

-Etykiety cenowe w rolce

-Etykiety cenowe w pasku

-Etykiety cenowe laminowane

Polecamy Państwu także szpilki oraz podstawki, które w połączeniu z cenówkami w łatwy sposób przedstawią ceny wybranych produktów.